Zamek Królewskiw Warszawie

Obraz przedstawiający malarza Rembrandta Harmenszoon van Rijn Obraz przedstawiający salę królewską

Inna strona Zamku Królewskiego w Warszawie

Zakres

  • Research
  • UI/UX
  • Website Development
Tablet na którym widać stronę główną Zamku Królewskiego w Warszawie

Problem

Zamek królewski w Warszawie to budynek - symbol, miejsce wyjątkowe w historii i na mapie Polski. Życie instytucji Zamku- Muzeum toczy się szybko i intensywnie. Stara strona wyraźnie nie odzwierciedlała prestiżu instytucji oraz tempa wydarzeń zamkowych.

Rozwiązanie

Na zaproszenie Zamku Królewskiego stworzyliśmy nowy serwis. Budowanie strony internetowej dla tak ważnego i rozpoznawalnego Klienta to niemałe wyzwanie. Istotne jest zastosowanie nowoczesnych sposobów prezentacji i nawigacji, przy uszanowaniu klasycznej, zrozumiałej dla każdego odbiorcy formy przekazu. Strona w swoim założeniu, miała stać się czytelną przestrzenią komunikacyjną pomiędzy Zamkiem a zwiedzającymi. W jasny, przemyślany sposób zaprezentowaliśmy treści dla szerokiego spektrum odbiorców. Na stronie znajdziemy rozbudowaną informację o działaniach Zamku Królewskiego- od podstawowych informacji turystycznych, aktualnej mozaice wydarzeń, wystaw czy imprez cyklicznych po ofertę edukacyjną i biznesową.

Rezultat

Wynikiem naszej współpracy jest przyjazny w odbiorze serwis, odpowiadający potrzebom Klienta. Mamy nadzieję, że klasyczna zamkowa strona, w bogatej królewskiej szacie kolorów spotka się z uznaniem zwiedzających.

Zakres realizacji

Research

Proces badań przed przygotowaniem strony tym razem wyglądał niestandardowo. Poproszono nas o przygotowanie koncepcji bez udziału Klienta. Wyszło znakomicie- niemal bezbłędnie rozpoznaliśmy potrzeby i cele nowej strony.

UI/UX design

Wynikiem przeprowadzonej analizy funkcjonalnej i użytkowej były makiety, na podstawie których powstały szczegółowej projekty graficzne. Konsultacje z Klientem na tym etapie pozwoliły na doszlifowanie kreacji.

Web development

Wdrożenie strony to nie była bajka. Zgodnie z umową, pracowaliśmy na zastanym CMSie Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na idealne zaimplementowanie nowej strony na istniejący już silnik.