Opera Browser

Kampanie na urządzenia mobilne

Opera to jedna z najbardziej znanych przeglądarek mobilnych na świecie. Popularność zawdzięcza konsekwentnie rozwijanej i ulepszanej technologii kompresji danych, która pozwala na płynne przeglądanie internetu nawet przy jego małej prędkości. Opera jest przede wszystkim tam, gdzie infrastruktura jest niewystarczająca i w ciągłej rozbudowie. Dlatego głównymi obszarami działania przeglądarki są rozwijające się regiony Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej.

Dla Opery zrealizowaliśmy dziesiątki kampanii marketingowych na urządzenia mobilne. Kampanie firmowali operatorzy telefonii komórkowej na całym świecie. Z aplikacji korzystali internauci na pięciu kontynentach, posługujący się kilkudziesięcioma różnymi językami, przynależący do odmiennych kultur. Przy tworzeniu kampanii współpracowaliśmy z zespołami, partnerami, dostawcami reklam i działami IT w wielu częściach świata.

Vodafone Vodafone Opera Max mts airtel oi Opera Max Opera Beeline Opera mini etisalat glo mobifone Opera buscape

Kreacja i design

Opera to nie tylko przeglądarka. Ciągle nowatorskie rozwiązania klienta owocują także innymi produktami jak chociażby Opera Max, najlepsza aplikacja do kompresji danych na Androida. Tworzenie narzędzi do promocji tych produktów to również nasze zadanie. Obok kampanii marketingowych, tworzyliśmy aplikacje webowe, projekty na desktop, video, a także setki materiałów graficznych. Nasze kreacje są wykorzystywane w przeglądarkach Opera Mini, Opera na Androida, Opera Max, Coast, w mediach społecznościowych.

Opera design Opera design