Klarta.pl

E-commerce & Product page dla marki Klarta

Klarta oczyszczacze

Klient

Klarta jest e-commerce'owym startupem, który powstał, w odpowiedzi na niezwykle istotny problem smogu. Misją naszego klienta są akcje on-line uświadamiające o randze problemu w Polsce. Ponadto Klarta włączyła się w aktywną walkę ze smogiem, wprowadzając na rynek nowe, wysokowydajne urządzenia antysmogowe. Gama oczyszczaczy powietrza Klara stale się poszerza, a marka staje się jednym z liderów na rynku.

Klarta realizacja Klarta realizacja

Realizacja

Klarta zwróciła się do nas z zadaniem budowy i wdrożenia narzędzi webowych, umożliwiających zaistnienie w sieci pełną parą. Po wnikliwej analizie potrzeb klienta stanęło na budowie kilku rozwiązań:

  1. Za prostą, czystą stroną wizualną sklepu, stoi zaawansowane rozwiązanie e-commerce, zintegrowane z kilkoma platformami sprzedażowo- magazynowymi.
  2. Rozbudowana strona internetowa wraz z blogiem, prezentujące markę, produkty i ich właściwości. Strona w założeniu miała być lekka i przejrzysta jak powiew świeżego powietrza. Udało się nam to osiągnąć. W zakresie prac była także kreacja ilustracji prezentujących działanie oczyszczaczy.

Start- up Klarta okazał się strzałem w dziesiątkę. Stworzone narzędzia są w pełni wykorzystywane, co więcej- stale je rozbudowujemy, aby sprostać rosnącemu w ogromnym tempie ruchowi na stronie.
Jesteśmy dumni z realizacji, które w znacznej mierze okazały się kluczem do sukcesu marki.


Zapraszamy na klarta.pl