Elektrobohater.pl

Kampania marketingowa dla WAGO -
globalnego producenta w branży elektroenergetycznej

elektrobohater
elektrobohater
elektrobohater

Klient

WAGO Kontakttechnik GmbH & Co. KG to światowy koncern działających w branżach takich, jak: technika łączeniowa, automatyka i moduły interfejsowe. Od ponad 60 lat łączy sztukę inżynierską z siłą innowacji. Wynikiem są nowe produkty i całościowe rozwiązania, na których każdy może polegać.

Realizacja

WAGO po raz kolejny zwróciło się do nas z zadaniem budowy aplikacji webowej. Tym razem stworzyliśmy platformę o charakterze nie tylko marketingowym, ale również charytatywnym.
Akcja Dołącz do Elektrobohaterów skierowana jest do klientów Wago i ma formę konkursu fotograficznego. Uczestnicy zabawy przesyłają zdjęcia lub materiały video, które publikowane są na stronie elektrobohater.pl. Zdjęcia zbierają głosy użytkowników, a najbardziej popularne zostają nagrodzone. Kampania jest zintegrowana z social mediami.
Wago i Elektrobohaterowie, uczestnicząc w akcji, wspierają stypendiami potrzebujące osoby.
Silnik aplikacji zbudowaliśmy przy użyciu frameworku Symphony. Dizajn zgodny z identyfikacją Klienta, jest czysty i kolorowy. Eksponuje zgłoszenia użytkowników konkursu, nagrody i wartości, którymi kieruje się Wago- patron Akcji.