Software development i design

Tworzymy funkcjonalne rozwiązania z użyciem najnowszych technologii i trendów projektowania.

Skontaktuj się

Technologie

php HTML 5 Python Android Django Sass

Klienci

Opera
Aritel
PT XL Axiata Tbk
Five o'clock
Szachownica
Krajowy Rejestr Długów
KGHM Cuprum
Wago
Uniwersytet Wrocławski
Zakład Narodowy im. Ossolińskich
posco
FIBARO Home intelligence
Apteka Lekosfera
Ośrodek Pamięć i Przyszłość
Muzeum Współczesne Wrocław
Muzeum Narodowe w Krakowie
Centrum Hewelianum

Referencje

I worked with RED team as Opera Software CIS marketing director. It’s an effective, fast working team, ready to implement any technical and creative ideas. We launched lots of mobile campaigns in CIS countries and countless number of really great mobile ads. I want to thank RED managers for their professionalism and also for their great support. It was a pleasure to work with you, guys!

Alexandra Lartey,
Opera Software
Centrum Hewelianum

I had an opportunity to work with RED. They developed the tools for XL Digital Service mobile marketing campaigns, and were responsible for web development and data integration. Their agile delivery process, flexibility, quality and communication are impressive.

Adi Utomo,
XL Digital Service
Centrum Hewelianum

Realizacje

Szachownica - sklep dla marki odzieżowej

Szachownica to dynamicznie rozwijająca się marka odzieżowa, posiadająca ponad 60 salonów w całej Polsce. Realizację kolejnego salonu- tym razem internetowego, Szachownica powierzyła nam. Łatwe zakupy bez opuszczania wygodnej sofy to juz standard. Ubierz się w Szachownicy!

Wydawnictwo Ossolineum

Białe okładki książek z serii Biblioteki Narodowej zna chyba każdy. Ossolineum, najstarsza oficyna wydawnicza w Polsce, to 200 lat nieprzerwanej historii. Na progu kolejnej epoki Wydawnictwo otwiera kolejny rozdział w swojej historii. Sięga po to, co w literaturze wartościowe i ambitne, by przekazać to czytelnikowi w nowoczesnej formie, także poprzez Internet. Nowy sklep Wydawnictwa udostępnia najnowsze publikacje w formie książek papierowych i ebooków. W prostej i klasycznej formie graficznej, Ossolineum łączy swój historyczny dorobek, misję i wyzwania nowoczesności.

Wydawnictwo Warstwy- księgarnia on-line

Minimalistyczna oprawa dla pięknych książek- sklep i strona dla Wydawnictwa Warstwy to interesująca realizacja e-commerce, w której funkcja nie przesłania formy.

Wydawnictwo Warstwy, w swojej działalności edytorskiej zwraca szczególną uwagę na rzeczy niszowe, eksperymentalne, pogranicza literatury i innych sztuk, archiwa zapomnianych twórców, przekłady i wznowienia.

Sklep Warstwy – doskonały przykład na to, jak sprzedawać z klasą .

Kampanie promocyjne Vodafone

Dla Vodafone wykonaliśmy serię kampanii promocyjnych na telefony komórkowe. Kampanie miały na celu promocję usług Vodafone. Z uwagi na specyfikę rynku, tworzone na potrzeby kampanii mobilne strony internetowe zostały dostosowane nie tylko do smarfonów ale także do tzw. low end devices (Symbian, Java), wyposażonych w prostsze przeglądarki internetowe.

Etrzoda

Pierwszy w Polsce, nowatorski portal internetowy wspomagający producentów trzody chlewnej. Gromadzi bazę wiedzy na temat produkcji trzody chlewnej oraz aktualne notowania rynku. Oferuje narzędzia produkcyjne i interaktywne aplikacje online ułatwiające zarządzanie hodowlą, dostępne dotychczas na rynku jedynie w postaci stacjonarnych aplikacji. Umożliwia prowadzenie historii hodowli i specjalistyczną analizę jej parametrów. Częścią portalu jest aplikacja mobilna dla systemu Android. Dostęp do zasobów portalu realizowany jest w formie abonamentu.

Z pamiętnika młodej lekarki

„Będąc młodą lekarką wszedł raz do mnię pacjent”. Od tych słów rozpoczynały się legendarne audycja radiowe „Z pamiętnika młodej lekarki”, autorstwa Ewy Szumańskiej. Dla Ośrodka Pamięć i Przyszłość stworzyliśmy wirtualną wystawę historyczną poświęconą tej zasłużonej dla polskiej kultury wrocławiance. Wystawa prezentuje unikalne zdjęcia, dokumenty oraz wybrane nagrania legendarnych audycji.

Sklep internetowy dla marki Five o’clock

Lu You, zwany przez Chińczyków bogiem lub świętym herbaty, pisał: jakość herbaty to decyzja, którą podejmują usta. A czy Ty wybrałeś już swoją ulubioną herbatę? Pomoże ci w tym nowy sklep internetowy dla marki Five o’clock, oferujący herbaty z cenionych plantacji z Chin, Japonii, Indii, Cejlonu i Afryki oraz najwyższej jakości kawy. Sklep oferuje także program partnerski dla klientów i fachowe porady.

Proexchange

Pierwsza w Polsce platforma łącząca kantor internetowy oraz giełdę wymiany walut. Posiada funkcje tradycyjnego kantoru, umożliwiające wymiany walut miedzy serwisem i użytkownikami, oraz wymiany pomiędzy samymi użytkownikami serwisu. Wspólne konto klienta umożliwia dokonywanie obu typów transakcji i swobodny obrót posiadanymi środkami. Dodatkowo także inne przyjazne opcje jak automatyczne spłaty rat kredytu, transakcje odroczone, zlecania stałe, kalkulator korzyści i wiele innych. Wszystko to przy użyciu wysokiej klasy zabezpieczeń i mechanizmów gwarantujących pewność, niezawodność i szybkość transakcji.

Vincenz

Serwis poświęcony Stanisławowi Vincenzowi, autorowi cyklu Na wysokiej połoninie, stworzony w ramach projektu „Archiwum cyfrowe Stanisława Vincenza” w Narodowym Programie Rozwoju Humanistyki. Zawiera materiały biograficzne, katalog utworów i inwentarz rękopisów, bibliotekę wirtualną, galerie fotografii. Wprowadza i oprowadza po twórczości Stanisława Vincenza.

 

Red to nowoczesny, doświadczony software house.

Od 2002 roku działamy na rynku usług internetowych. Specjalizujemy się w realizowaniu zaawansowanych rozwiązań interaktywnych i realizujemy szeroko rozumiany marketing internetowy.

Produkujemy między innymi serwisy www, portale, sklepy, aplikacje i serwisy na urządzenia mobilne, aplikacje e-commerce, prezentacje multimedialne i filmowe. Naszą ambicją jest tworzyć funkcjonalne rozwiązania przy użyciu najbardziej innowacyjnych technologii i nowoczesnego designu.

Pracujemy dla instytucji,  korporacji,  a także dla małych i średnich firm. Nasze projekty realizowaliśmy w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach, w kilkudziesięciu językach i wielu odmiennych kulturach.

Różnorodność naszych doświadczeń sprawia, że nie boimy się nowych wyzwań i nie odstraszają nas niestandardowe pomysły i idee. Zależy nam na dobrej atmosferze współpracy, w której potrzeby klienta, najnowsze trendy i nasze doświadczenie tworzą wspólnie dobry i niepowtarzalny produkt.

 

 

PHP developerWymagane umiejętności:
- Programowanie obiektowe w PHP na poziomie bardzo dobrym,
- Znajmość SQL,
- Bardzo dobra znajomość HTML,
- Podstawowa znajomość CSS/Javascript i biblioteki jQuery,
- Umiejętność logicznego myślenia,
- Znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność pracy z GIT.

Mile widziane:
- Biegła znajomość Javascript i biblioteki jQuery,
- Podstawowa znajomość JAVA/Android.
- Podstawowa znajomość frameworka YII

Oferujemy:
- B2B, Umowę zlecenie; chętnie zatrudnimy studenta ostatnich lat informatyki,
- Dobrą stawkę,
- Pracę przy zaawansowanych projektach,
- Pracę w zgranym zespole, miłą atmosferę,
- Elastyczność czasu pracy.

Uwaga: praca zdalna wykluczona.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@red.com.pl

Chętnie odpowiemy na Twoje zapytanie

Imię i Nazwisko/Firma

E-mail

Pytanie:

RED Software House

Biuro

ul.Pomorska 55/27
50-217 Wrocław, Poland

E-mail: biuro@red.com.pl
http://red.com.pl

tel./fax +48/ 71 787 37 74
tel. +48/ 506 106 412
tel. +48/ 530 733 270

Zapraszamy: poniedziałek- piątek 9.00-17.00